Allergo İlaç OTC (Vitamin)

Hakkımızda

Allergo İlaç A.Ş.

Şirket profilimiz

Allergopharma 1969 yılında Almanya’da kurulmuş olup, Türkiyede de 1990 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Allergo İlaç; alerjiden korunma, deri prick testleri ve alerji aşıları alanlarında Türkiye’de Pazar lideri konumdadır. Ürünlerin tamamını branş hekimlerine tanıtarak, reçete ile satışını gerçekleştirmeyi ilke edinmiş, her zaman sağlığı ön planda tutarak bilimsellikten asla taviz vermemiştir.

Allergopharma, alerji immünoloji konusunda birçok teknolojik ve bilimsel ilklere imza atmış ve atmaya devam etmektedir. Bilimsel projelere verdiği fonlar ve ödüller, bünyesinde bulunan bilim adamlarının yürüttüğü ve yayınladığı çalışmalar ve sağlamış olduğu sponsorluklar ile Tıp 1 alerji tedavisinin gelişimine büyük katkılar sağlamaktadır. Rekombinant gen teknolojisi kullanarak dünyada ilk kez alerji aşısı üreten firmadır. Yeni nesil hipoalerjenik aşılarının üretiminde de lider konumundadır.

“Allergo” adı içerisinde  alerji ile hayatın ergonomik, yani daha rahat ve kaliteli yaşanması anlamını barındırmaktadır.

“Allergo İlaç” olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ile insan sağlığına olan katkımızı artırmak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz.

Neden Allergo İlaç

Allergo İlaç olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ile insan sağlığına olan katkımızı arttırmak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz!

ÜSTÜN KALİTE
ÜSTÜN KALİTE
Read More
Ürünlerimizin üretiminden paketlenmesine kadar her aşasınmada kaliteyi ön planda tutuyoruz.
GÜÇLÜ ALTYAPI
GÜÇLÜ ALTYAPI
Read More
Geçmişten gelen deneyimlerimizle, bugünden geleceğe daha emin adımlarla ilerliyoruz.
İNOVATİF ÜRÜNLER
İNOVATİF ÜRÜNLER
Read More
İnsan sağlığına en yenilikçi ürünleri bilimsel veriler eşliğinde, yüksek teknoloji ile üretiyoruz.
ÇEVREYE SAYGILI
ÇEVREYE SAYGILI
Read More
Çevre bilincine sahip çalışanlarımız ile ürtimlerimizin her aşamasında doğaya daha duyarlız.
İNSAN ODAKLI
İNSAN ODAKLI
Read More
Sağlıklı insan sağlıklı gelecek anlayışı ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.
Previous
Next

Misyonumuz

Allergo İlaç olarak insan sağlığını ve gelişimini en üs seviyeye çıkarmak, sağlıklı bir gelecek neslini yetiştirilmesine destek olabilmek amacı ile en yenilikçi, en kaliteli ve en güvenilir ürünleri üreterek ülkemizde ve uluslararası alanda yaşam kalitesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Allergo İlaç olarak insan sağlığını ve gelişimini temel ilke edindiğimiz için, bu alanda sürekli gelişmeye çalışmak, yeni teknolojileri kullanarak yenilikçi ürünler üretmek ve insanlara en iyi hizmeti sunmak vizyonumuzdur.

Playkits by number

Welcome to the world of gaming

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 M+
Total Players
0 M+
Total Downloads
0 +
Countries
0 +
Years Experience
Featured

The best game platform

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

certificate (1)

Sertifikalarımız

environmental

Çevre Politikamız

Markalarımız

vitagil-2-300x123
vitasanol-3-300x123
vitaglucan-2-300x123
vitagilgold-1-300x123
omekido-2-300x123

For Better Features & Experience

Download the App

Proin commodo facilisis laoreet nullam est fusce consectetuer nibh cras